2 obrovské výhody, prečo sú lepšie masky na tvár, ktoré si môžete namiešať sami

2 obrovské výhody, prečo sú lepšie masky na tvár, ktoré si môžete namiešať sami

Všetky naše masky na tvár sú k dispozícii v práškovom formáte. Môžete si pomyslieť - prečo jednoducho nevyrobiť hotovú verziu? Prečítajte si náš článok, aby ste zistili, čo nás viedlo k výrobe práškových masiek a aké výhody majú pre vašu pokožku.

Icon

2 výhody práškových masiek

1. Diskutabilné prísady hotových masiek

Hotové, kúpené masky na tvár sú plné konzervačných látok a zvyčajne majú tiež veľa ďalších prísad, ktoré na tvári určite nechcete. Teda aspoň my nie. Ak vás má niečo urobiť krásnymi, nemalo by to byť podľa nášho názoru z dlhodobého hľadiska nezdravé ani diskutabilné. Súhlasíte s nami?
Našim cieľom je udržať všetky diskutabilné prísady mimo našej kozmetiky a vytvárať čisté, bio výrobky - produkty, ktoré sami chceme. Tak je to aj s pleťovými maskami. Aby sme sa zaobišli bez akéhokoľvek druhu konzervačných látok, masky sú dostupné v suchej forme. Jedná sa o superpotraviny a ďalšie rastlinné prášky namiešané podľa potrieb vášho typu pokožky. Áno, aby ste ušetrili na konzervačných látkach, musíte si masku namiešať sami.

2. Prispôsobenie vlastným potrebám

Naše masky majú ešte jednu veľkú výhodu! Môžete si ich namiešať, ako sa vám páči. Tu sú naše tipy na to, ako môžete masku prispôsobiť typu a potrebám vašej pokožky pokožky:
  1. Použite Toning Moisturiser podľa vášho výberu: hydrolát dokáže vaša pokožka obzvlášť dobre absorbovať a má dodatočný účinok - v závislosti od typu, ktorý používate.
  2. Ak nemáte po ruke Toning Moisturiser, použite vlažný čaj: napríklad harmančekový na citlivú, podráždenú alebo zapálenú pokožku; rebríčkový čaj na začervenanie, zelený čaj na zrelú pleť, ...
  3. Pre extra sviežosť odporúčame v lete masku zmiešať s jogurtom ( mypoužívame vegánsky sójový jogurt).
  4. V núdzovom prípade samozrejme postačí aj voda, ale všetko z prvých troch bodov bude mať lepší účinok.
  5. Ak je vaša pokožka skôr suchšia, pridajte do masky ešte niekoľko kvapiek pleťového oleja.
Umyte si tvár, naneste masku, v prípade potreby ju občas opäť navlhčite, aby príliš rýchlo nevyschla, a potom, čo dobre účinkovala (20-30 minút), ju zmyte vlažnou vodou.
Viete už, ktorá maska je pre vás tá pravá? Mimochodom, ponúkame aj peeling a masku v jednom ;)

Odporúčame

-10% Poukážka pre Vás!

Obrázok na pozadí newslettera

− Newsletter −

Oh hey!

Sme Pure Skin Food a chceme, aby Vaša pokožka žiarila. Prihláste sa na odber nášho newslettera a získajte
10 % na Vašu ďalšiu objednávku!

Prihlásením sa na odber newslettera súhlasíte s tým, že Vaše údaje môžeme spracúvať v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov.