O nás

Svet, v ktorom sa oplatí žiť, v ktorom sú trvalo udržateľné, zdravé, organické výrobky netestované na zvieratách - to je naša vízia!

Preto vyvíjame a vyrábame vizionárske produkty, ktoré si želáme sami pre seba. Žijeme zmenami, ktoré považujeme za nevyhnutné, aby stálo za to žiť v budúcnosti.

Naše výrobky sú určené všetkým, ktorí okrem zdravej a efektívnej starostlivosti o pleť chcú aj trvalo udržateľnejší a zelenší svet.

Účinná prírodná kozmetika bez kompromisov

Zložky, ktoré by mohli byť potenciálne karcinogénne, mikroplasty, palmový olej, hliník, ropa... Aké únavné je neustále zisťovanie informácií o jednotlivých zložkách a o tom, či môžu byť škodlivé pre naše zdravie alebo životné prostredie?

Máme toho dosť, a preto nastavujeme nový štandard v prírodnej kozmetike:

V našich výrobkoch používame iba 100 % certifikované organické, prírodné, čisto rastlinné a účinné látky. Bez výnimky! Tým si môžete byť istí!

Naše produkty sú láskyplne, ručne vyrábané v našej továrni v krásnom juhovýchodnom Štajersku. Ako obaly sme si zvolili sklenené fľašky a tégliky. Veľmi sa potešíme, ak ich po spotrebovaní produktu budete ďalej používať (nápady nájdete tu ) alebo recyklovať, pretože zdroje sú cenné. Vedeli ste, že sklo je možné navždy opakovane používať bez zníženia účinnosti, tzv. downcyclingu?

Ako vonkajší obal sme vybrali recyklovanú lepenku. Všetky naše štítky sú vegánske a naša doprava je bez plastov. Poznáte už naše skvelé prepravné boxy, ktoré je možné uzavrieť bez lepiacej pásky a použiť aj na spätnú prepravu? Áno, aj na to sme hrdí.

Ak máte na nás akékoľvek otázky, nápady, spätnú väzbu alebo návrhy, tešíme sa na vašu správu. Napíšte nám na office@pureskinfood.de

Spätnú väzbu na naše produkty môžete zanechať aj priamo v online obchode pod produktmi ako hodnotenie. Snažíme sa neustále zlepšovať a ďalej vyvíjať naše výrobky. Preto je váš názor pre nás veľmi dôležitý. Ďakujeme, že si na to nájdete čas!

Celý tím PURE SKIN FOOD