Aplikácia

Bio-layering systém: Cleanse - Spray - Shine - Repeat

Naše výrobky obsahujú iba tie najlepšie, 100 % certifikované bio zložky. Tu zaručene nenájdete žiadne nezmyselné plnivá a žiadne zbytočné syntetické chemikálie. Náš jedinečný bio-layering systém nám dokonca umožňuje upustiť od emulgátorov a konzervačných látok, pretože namiesto miešania tuku a vody v nádobe ako pri kréme, to jednoducho spravíme priamo na pokožke. Môžeme vám teda ponúknuť bio čerstvo vyrobenú kozmetiku najvyššej čistoty a môžete ju používať individuálne podľa potrieb vašej pokožky. A ako plus, ponúka aj úžasne relaxačný rituál starostlivosti.

Cleanse - Spray - Shine - Repeat

A takto sa vaša pokožka rozžiari v 4 krokoch:

  1. Cleanse: použite čistiaci olej na odličovanie a čistenie. Pred aplikáciou si rýchlo umyte tvár vodou, vmasírujte čistiaci olej, nechajte ho krátko pôsobiť a potom zmyte čistiaim tampónom. Použite vlažnú vodu príliš horúca voda odstraňuje vlhkosť z pokožky.
  2. Spray: nastriekajte na tvár niekoľko kvapiek Toning Moisturiser.
  3. Shine: naneste si na končeky prstov 3-4 kvapky beauty oleja, vmasírujte ho do pokožky a zažiarte!
  4. Repeat: opakujte tento postup ráno a večer.

Naše tajné tipy a multitasking možnosti

Ak je pokožka veľmi suchá, môžete olej pri čistení jednoducho zotrieť čistiacim tampónom. Radšej sa vyhnite prílišnému čisteniu. Navyše môžete na nočnú starostlivosť použiť viac pleťového oleja , aby sa vaša pokožka mohla cez noc sama dobre regenerovať.

Ak ste omylom aplikovali priveľa beauty oleja, môžete ho použiť aj na starostlivosť o nechty, končeky vlasov alebo na suché časti tela.

Čistiaci olej je ideálny aj ako holiaci olej na rýchle oholenie nôh alebo oblasti bikín. Potom je pokožka skutočne dobre ošetrená a nie je ani trochu vysušená!

Toning Moisturisers sú v lete skutočnými hrdinami. Jednoducho vložte fľašu do chladničky pre špeciálnu extra sviežosť. V našej kabelke má trvalé miesto na rýchle osvieženie v horúcich dňoch.

Toner je tiež ideálny ako telová hmla alebo na osvieženie vlasov. Calming Chamomile je dobrou pomocou na podráždenú alebo svrbivú pokožku hlavy.

Tonery Calming Chamomile a Rock Rose - Lavender tiež môžeme vrelo odporučiť ako relaxačný sprej na vankúš alebo izbový sprej.