Prírodný komplex účinných látok namiesto monoaktívnych zložiek

Prírodný komplex účinných látok namiesto monoaktívnych zložiek

Monoaktívne zložky ako vitamín C alebo retinolové séra sa v súčasnosti tešia veľkej obľube v kozmetike. My však uprednostňujeme používanie 100 % rastlinných ingrediencií prírodného pôvodu, ktoré môžu vašej pokožke ponúknuť jedinečný komplex účinných látok.

Icon

Pravdepodobne ste si už všimli trend takzvaných monoaktívnych zložiek v kozmetike. Mnohé značky prezentujú, že vo svojich produktoch používajú izolované zložky ako vitamín C, vitamín E alebo retinol. Hoci sú tieto látky skutočne veľmi účinné, bohužiaľ sa často synteticky vyrábajú v laboratóriu alebo sa extrahujú, aby sa dali použiť izolovane.

Dobrým prirovnaním by bol rozdiel medzi rýchlym občerstvením a zdravým stravovaním – rýchle občerstvenie vás síce rýchlejšie zasýti, no neposkytuje toľko rôznych živín ako čerstvo pripravené a vyvážené jedlo.

Preto sa radšej zameriavame na holistickú stratégiu: používame 100 % rastlinné zložky prírodného pôvodu, ktoré obsahujú požadovanú účinnú látku.

Takže namiesto pridávania synteticky extrahovaného čistého vitamínu E do produktu uprednostňujeme použitie arganového oleja , ktorý je bohatý na vitamín E – ale obsahuje aj mnoho ďalších cenných účinných látok pre pokožku, ako sú vitamíny A a B, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny , vysoký podiel kyseliny olejovej, rastlinné flavonoidy a mnohé ďalšie... Takpovediac win-win -Vaša pokožka dokáže absorbovať zložky z prírody oveľa lepšie ako syntetické zložky.

Tiež veríme, že menej je viac: pre nás nie je pochýb o tom, že na starostlivosť o pleť je potrebných viac ako tri až štyri produkty. narozdiel od značiek, ktoré pracujú s layering systémom, ktorý využíva ľubovoľný počet jednozložkových produktov za sebou.

Je to lepšie pre životné prostredie, pretože nemusíte používať desiatky rôznych produktov za sebou a lepšie pre Vás, pretože Vaša pleť môže profitovať z niekoľkých dobrých ingrediencií naraz!

Odporúčame

-10% Poukážka pre Vás!

Obrázok na pozadí newslettera

− Newsletter −

Oh hey!

Sme Pure Skin Food a chceme, aby Vaša pokožka žiarila. Prihláste sa na odber nášho newslettera a získajte
10 % na Vašu ďalšiu objednávku!

Prihlásením sa na odber newslettera súhlasíte s tým, že Vaše údaje môžeme spracúvať v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov.