Trvalo udržateľné

Ručne vyrobené s láskou

Kvalita a trvalá udržateľnosť našich produktov sú našou prioritou! Tieto 2 faktory sú pre nás skutočne dôležité a ovplyvňujú každé naše rozhodnutie, pretože v nich nerobíme kompromisy!

Mimochodom, všetky naše produkty sú láskyplne a starostlivo vyrábané v našej manufaktúre v rakúskom Štajersku.

100 % bio a fér

Celý náš sortiment je vyrobený zo 100 % certifikovaných organických surovín a výrobky majú bio certifikáciu od Austria Bio Garantie. Týmto spôsobom sa v našej kozmetike nielen vyhýbame toxínom, ako sú zvyšky pesticídov, ale taktiež propagujeme ekologické poľnohospodárstvo na celom svete.

Všade, kde je to možné, sa spoliehame na férovú produkciu a poctivý obchod. Napríklad všetky naše doplnky sú vyrobené v inkluzívnej dielni v meste Cusco v Peru, kde sú nepočujúce ženy vyučené za krajčírky. Ponúka sa im zaistené pracovné miesto, vzdelávací kurz a spravodlivá mzda.

100 % vegánske a netestované na zvieratách

Všetky naše výrobky sú vegánske - od obsahu až po etiketu! Podľa nášho názoru nemajú živočíšne látky v kozmetike miesto. Kto si chce natierať tvár kolagénom získaným z kože rýb alebo ošípaných? Len veľmi málo ľudí bohužiaľ vie, čo sa skrýva za kozmetickými prísadami. S nami si nemusíte robiť žiadne starosti! 100 % sa spoliehame rastliny! A dokonca aj lepidlo na štítky (áno, takmer vždy obsahuje živočíšny kazeín) a tlačiarenské farby sú vegánske.

Je samozrejmé, že nevykonávame žiadne pokusy na zvieratách. Testovanie na zvieratách je v EÚ zakázané aj pre kozmetiku. Veľké korporácie však stále nachádzajú medzery v pokračovaní testovania na zvieratách, čo je podľa nás veľmi smutné. My testujeme našu kozmetiku na sebe a na priateľoch.

Trvalo udržateľné, pretože myslíme aj na zajtrajšok

Nielenže je obsah 100 % bio, ale aj naše obaly sú trvalo udržateľné:

  • používame recyklovateľné sklenené fľašky, ktoré môžete tiež znova použiť. Tu nájdete nápady, ako môžete dať fľaškám krásny, druhý život.
  • štítky pozostávajú z rýchlo odbúrateľnej ekologickej fólie.
  • krabice sú vyrobené z recyklovanej lepenky a sú vyrobené v Rakúsku.
  • Pokiaľ ide o dodanie, používame recyklovaný baliaci materiál bez plastov a ekologicky neutrálnu dopravu.

Áno, vidíte: sme trvalo udržateľní idealisti a vyrábame iba produkty, ktoré spĺňajú naše vysoko nastavené štandardy. Budeme radi, ak sa s nami podelíte o toto nadšenie pre udržateľné, bio a vegánske výrobky!